Hide Main content block

 •  

  Indywidualne podejście do klienta

 •  

  Wieloletnia praktyka

 •  

  Elastyczne formy płatności

 • Kompleksowa obsługa prawna (współpraca z innymi kancelariami prawnymi, notariuszami, komornikami i doradcami podatkowymi).

Dlaczego moje usługi?

O mnie

Jestem radcą prawnym, absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Posiadam wieloletnie doświadczenie procesowe. Moja kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną dla podmiotów gospodarczych i osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej. W pracy kładę nacisk na identyfikację biznesowych potrzeb Klienta oraz jasną i czytelną komunikację.
Specjalizacje:
- prawo cywilne,
- prawo gospodarcze i handlowe,
- windykacja sądowa

Usługi:
Porady prawne w sprawach cywilnych, rodzinnych, gospodarczych, administracyjnych, podatkowych, prawa pracy.
Reprezentacja przed sądami w sprawach cywilnych, rodzinnych, administracyjnych, podatkowych i prawa pracy, reprezentacja przed organami egzekucyjnymi.
Reprezentacja przed organami administracji publicznej i organami podatkowymi.
Sporządzanie pism procesowych, wniosków, umów, aktów prawnych i innych dokumentów.
Kompleksowa obsługa prawna osób fizycznych, przedsiębiorców i instytucji.
Sporządzanie opinii i analiz prawnych.
Klientom oferuję przejrzyste zasady w zakresie wynagrodzenia za usługi. Sposób rozliczania jest zawsze uzgadniany indywidualnie z Klientem. Podstawowe formy rozliczenia to: stawka godzinowa, wynagrodzenie ryczałtowe z limitem godzin, wynagrodzenie ryczałtowe plus premia od pomyślnego wyniku sprawy (success fee).
Prowadzona przeze mnie Kancelaria jest nowoczesna i otwarta na nowe technologie, które wykorzystuję do komunikacji z Klientami oraz osobami trzecimi. Usługi prawne świadczę zarówno w siedzibie Kancelarii jak i miejscu wskazanym przez Klienta (np. siedzibie Klienta).

Informacje kontaktowe

 • Adres: ul. Starowiślna 83/5, 31-052 Kraków

 • 608636219
 • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…